Instagram hesabı silme. İnstagram Hesap Silme 2018-07-22

Instagram hesabı silme Rating: 6,5/10 573 reviews

Instagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme ve Dondurma

instagram hesabı silme

Bu işlemin nasıl yapıldığını merak edenler için '' '' yazımızı hazırladık, resimli olarak hazırladığımız bu yazıyı okuyarak işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle instagram hesabımızı kalıcı olarak silme işlemimizi tamamlıyoruz. Ardından Google Chrome tarayıcısını çalıştırıyoruz. Instagram hesap silme kararı mı aldınız? Hesabınızı Instagram uygulamasının içinden silemezsiniz. Umarım silmeyle dondurma işlemi arasında karışıklık yapmazsınız. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk. Instagram hesabınızı kapattıktan sonra hesabınız görünmez olacak ve aramalarda çıkmayacaksınız ta ki siz yeniden giriş yapana kadar.

Next

2018 yılı Instagram hesap silme ve kalıcı olarak kapatma nasıl yapılır?

instagram hesabı silme

Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Sildiğiniz bir hesabı yeniden aktif edemezsiniz. Ancak yakında zamandan itibaren Facebook ve twitter da olduğu bigi dondurma işlemlerini de instagram da yapabilirsiniz. Instagram , akıllı telefonlar için popüler bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli.

Next

Instagram Hesabı Nasıl Silinir? (Kalıcı Hesap Silme

instagram hesabı silme

Ayrıca bu işlemi geri almak ta mümkün olmuyor. Instagram hesap silme linkine tıkladığınızda açılan sayfada hesabınızı neden silmek istediğinize dair bilgiler istiyor. Burada bulunan seçeneklerden her hangi birini seçiyoruz. Öncelikle yazımızın detaylarına geçmeden önce, bu işlemin yalnızca Masaüstü İnstagram özelliğinde aktif olduğunu söylemek isteriz. Instagram hesabı şu anda mobil uygulamadan dondurulamıyor, mobil tarayıcının masa üstü sürümünden veya bilgisayardan dondurmanız gerekiyor. Hesap Sime İşlemi Nasıl Yapılır? Ortaya çıkan bazı bilgilere göre WhatsApp, İşletme Hesabı denilen bir çalışma üzerinde duruyor.

Next

İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme

instagram hesabı silme

Tüm bu işlemleri sonlandırdıktan sonra, hesabınız artık aktifliğini kaybediyor. Kalıcı olarak silme işlemi tamamladığında bu verilerin kurtarılması mümkün değildir. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu olan , kullanıcı kitlesini arttırmaya ve geniş kesimlere hitap etmeye devam ediyor. Böylece instagram kullanıcı adınızı, gönderilerinizi, takipçilerinizi de kaybetmemiş olursunuz.

Next

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme

instagram hesabı silme

Ardından açılan sekmeden Profili Düzenle sekmesini tıklayın. İlk olarak sizler hesabınızı kapatırsanız ve devamında hiç giriş yapmazsınız, hesap tamamen kapalı olur. Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnstagram hesabı dondurma işlemi yukarıdaki simgeye tıklanarak yapılabilir. İnstagramı yeniden nasıl aktif edebilirim? Ben bu yazımda sizlere yardımcı olabilmek adına; instagram hesap silme, instagram hesap kapatma işlemi nasıl yapılır? İnstagram hesabını kapatırken iyice düşünmeniz gerekiyor. Buraya tıkladıktan ve gerekli olan nedenlerden birini seçtikten sonra insragram hesap dondurma işlemini bitirmiş olursunuz.

Next

İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme

instagram hesabı silme

Ayrıca dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi veriliyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki kalıcı olarak Instagram hesap silme linkine tıklayın. Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabını Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adına tıklayın ve Çıkış Yap'ı seçin. Peki bu arkadaş önerileri neye göre çıkıyor? Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz. Instagram hesabı geçici olarak kapatma ya da dondurmak için aşağıdaki resimleri takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Diğer bir farkı da şifreniz ile hesabınızı açtığınız anda Instagram hesabınız yeniden aktif oluyor. Instagram hesap silme linkine giriyoruz.

Next

Kalıcı olarak Instagram hesabı nasıl silinir?​ Instagram hesap silme

instagram hesabı silme

İnstagram hesabı kapatma Bu kadar karalamadan iç dökmeden sonra gelelim meselenin aslına ve kullanıcılar hesaplarını nasıl silecekler onu anlatalım. Sonrasında yapmamız gereken şey '''' açılan instagram hesap silme linki sayfasında instagram hesap silme bölümüne gitmek olacak. Sitemiz oluşabilecek sorunlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hesabı dondurduktan sonra tekrardan açmanız için de yalnızca tekrardan oturum açmanız yeterli olacak. Hesap silme işleminden sonra 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparak hesap silme işlemini iptal edebilirsiniz.

Next

Instagram hesap silme! Instagram hesabı kapatma! Instagram hesap dondurma!

instagram hesabı silme

Instagram hesabını kapattıktan sonra oturumu mobilden açmanız gerekiyor yalnız. Photoshop ile oluşturulan sahte kimliklerin denetiminde yetersiz kalan instagram kullanıcıların talepleri üzerine sahte kişilere hesapları teslim ediyor. Yeniden hesap almalısınız ve başka bir kullanıcı açmalısınız. Böylelikle bilgisayarınızı kullanarak Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmiş olursunuz. Eğer Instagram hesabınızı kullanmıyorsanız ve kalıcı olarak silmek istiyorsanız yada bir süreliğine ara vermek istiyorsanız konumuzdaki anlatımlar sayesinde bu işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Next