Ptt sınav başvurusu. Duyurular 2018-09-18

Ptt sınav başvurusu Rating: 5,9/10 354 reviews

PTT 5 bin personel alım yazılı sınav duyurusu (2018/1)

ptt sınav başvurusu

Hangi bankanın hangi yaş aralığına kredi verdiğini aşağıdaki banka açıklamalarından görebilirsiniz. Adaylar yazılı sınav giriş belgesini yazılı sınavı yapacak kurumun internet adresinden T. Sonrasında ise sözlü sınav mevcut. Son başvuru tarihi ise 18 Mayıs 2018. Rotatifler, Türk basın tarihine damgasını vuracak Hürriyet için dönüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor. Her sorunun 5 beş seçeneği vardır.

Next

PTT Kredi Başvurusu ve Emekli Kredisi (ANLAŞMALI 6 BANKA)

ptt sınav başvurusu

Bir Hürriyet iştiraki olan yakala. Ama bankaların size sunduğu kampanyaları da gözardı etmemelisiniz. İlk olarak verilen faiz oranlarını ve örnek hesaplamalarını yapacağız. Başvurunuzun tamamlandığına dair ekranda yazı gördüyseniz ve sayfadaki başvurunuza dair biilgilerinizin doğruluğunu kontrol ettiyseniz sorun yok demektir. Değerlendirme, doğru cevap sayısı üzerinden yapılacak, yanlış cevaplar dikkate alınmayacaktır. Posta ve Telgraf Teşkilatı personel alımı başvuruları 14 Mayıs Pazartesi ve 18 Mayıs Cuma tarihleri aralığında ptt.

Next

PTT memur alımı başvurusu ne zaman başlayacak, nasıl yapılacak?

ptt sınav başvurusu

Yazılı sınav yeri, tarihi ve saati 02. Bunun dışında şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Ücretin 60 lira olduğu sınavı kazananların kadrosu, idari hizmet sözleşmeli olarak yapılacak. Adaylar ilan edilen pozisyonlar için yapýlacak olan yazýlý sýnavlardan yalnýzca birine baþvuracaktýr. Ayrıca sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların itiraz başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Next

POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI ANONİM ŞİRKETİ 2018/1 PERSONEL ALIM İLANI

ptt sınav başvurusu

Gişe, Büro ve Dağıtıcı kadrolarına yapılacak personel alımı için başvurularla ilgili şartlar, istenen nitelikler ve detaylar ilanda belirtildi. Kredi çeken kişinin yaşı 80 ve kullanacağı vade en fazla 4 yıl olabilir. Ancak belirtilen testi yaptırmayan adayların atamaları yapılmayacaktır. Kamu haklarından yasaklı olmama şartı aranırken para ve değerli eşya taşımacılığında tecrübeli olma ise tercih nedeni olacak. Bu doğrultuda adaylardan; -Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik açısından askerliğini yapmış olmak veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, -Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kuruluşta mecburi hizmet şartı olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, -Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacak. Sözlü sınava adaylar fotoğraflı ve onaylı T.

Next

PTT memur alımı başvurusu ne zaman başlayacak, nasıl yapılacak?

ptt sınav başvurusu

Başka hiçbir kaynaktan ve elden iş başvurusu yapılamayacak. B ve A2 Sürücü Belgesine veya Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikasına son başvuru tarihi olan 18. İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil ve yedek aday belirlenecek. Maaş müşterisi olan emeklilerimiz özel kampanyalardan yararlanmaktadır. Adaylar yazılı sınav giriş belgesini yazılı sınavı yapacak kurumun internet adresinden T.

Next

PTT sýnavý ne zaman? 2018 PTT personel alýmý baþvurlarý ne zaman sona erecek?

ptt sınav başvurusu

Sınav bitiminden sonra adaylar soru kitapçığı ile cevap kağıdını salon görevlilerine şahsen teslim edecek ve salon yoklama tutanağını imzalayacaktır. Peki personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Adaylar ilana 13 Şubat ile 18 Şubat 2017 tarihleri arasında iş başvurusu yapabileceklerdir. Başvuru Sırasında İstenen Belgeler Nelerdir? Soru kitapçığının A ve B olmak üzere iki ayrı türü olup aday, A kitapçığını kullanıyorsa cevap kağıdındaki kitapçık türü bölümündeki A seçeneğini, B kitapçığını kullanıyorsa B seçeneğini işaretleyecektir. Güncelleme şuan yapıldı ama bankalar puanım 1380 olduğu için kredi başvurularim dan dolayı tekrar o bankalara başvurmak istemiyorum. Adayların yoğun başvurusundan dolayı şubedeki diğer işlerin aksamaması için bazı şubeler örnek form doldurma şeklini gelen adaylar için müsait bir yere asarak adaylara yardımcı olmakta. Atandıktan sonra evlenenler 6 aylık fiili görev sürelerini müteakip eş durumu nakil talebinde bulunabilir, bu talepler illerin norm durumları esas alınarak değerlendirilir. Atama tarihinde evli olanlar ise eş durumu da olsa 3 yıl süreyle nakil talebinde bulunamayacaklarından bu hususu göz önüne alarak tercihte bulunmaları gerekmektedir.

Next

PTT personel alımı başladı! PTTye kimler, nasıl başvuru yapabilir?

ptt sınav başvurusu

Personel alımları sözleşmeli olarak gerçekleştirilecek. Müjdesi Bakan Arslan tarafından verilen sınavın başvuruları www. Sınav sonuçlarının ilanını müteakip, altı aylık süre sonunda yedeklik hakkı sona erecektir. Adaylar yazılı sınav giriş belgesini yazılı sınavı yapacak kurumun internet adresinden T. Zira; Finanbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Halk Bankası, İş Bankası ve Akbank gibi önde gelen bankalar emekli kredisi vermektedir. Sınava katılım başvurusu işçi son tarih 21 Mayıs. Yazılı sınavlar; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Samsun, Van, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Eskişehir, Kocaeli, Kayseri, Konya, Malatya, Erzurum olmak üzere 17 farklı merkezde gerçekleştirilecek.

Next

PTT başvuru formu ptt.gov.tr! PTT personel memur alımı başvuru 2018 şartları sınav ne zaman?

ptt sınav başvurusu

Her bankanın verdiği kredi tutarına göre faiz oranı değişiklik gösterebilmektedir. Belgeyle ispatlanabilir mücbir sebep olmadıkça bu süre içinde göreve başlamayanların atamaları iptal edilecek olup askerlik hariç mücbir sebeplerle göreve başlamama hali iki ayı aştığı takdirde atama işlemi iptal edilecektir. Sınava girişlerde kimlik kontrolü ve salonlara yerleştirmelerin yapılabilmesi için sınava girecek adaylar sınav başlama saatinden en az 30 dakika öncesinde sınav giriş belgelerinde belirtilen salonda hazır bulunacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana,Antalya, Samsun, Van, Gaziantep,Diyarbakır, Trabzon, Eskişehir, Kocaeli, Kayseri, Konya, Malatya, Erzurum olmak üzere 17 farklı merkezde yazılı sınava girecekler.

Next

PTT Personel Alımı Başvuru, Sınav Ücreti ve Sınav Tarihi Hakkında Merak Edilenler

ptt sınav başvurusu

Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Yazılı sınav cevap kağıtları, dava açma süresi bitiş tarihinden itibaren bir yıl içinde imha edilebilecektir. Yazılı sınavlara adaylar; sınav giriş belgesi, fotoğraflı ve onaylı T. Yazılı sınav sonucunda atanmaya hak kazanan adaylardan evrak teslim süresi içerisinde istenecektir 4 Sürücü belgelerini Monoküler teşhis ile almamış olmak. Başvurular, 15 Ağustos 2017 - 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak ve adaylara en fazla 25 tercih hakkı sunulacak.


Next