Youtube reklam engelleme. Adblock Plus for Microsoft Edge İndir 2018-07-19

Youtube reklam engelleme Rating: 5,2/10 1724 reviews

AdBlock İndir

youtube reklam engelleme

Evet; reklam engelleme yapan birçok farklı servis var ama mobil tarafta Refine isimli uygulama bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Reklam İnceleme Merkezi Reklam İnceleme Merkezi sayesinde, sayfalarınızda gösterilen reklamları ayrı ayrı inceleyip bunlar üzerinde işlem yapabilirsiniz. Örneğin k-lite codec pack, daemon tools lite gibi programlar ücretsizdir. Çoğu zaman bu reklamlar, izlerken dikkatinizi çeker veya bunları kapatmakla yarışırsınız. Not: Şu anda mobil cihazınızdan Chrome Web Mağazası'na göz atamaz veya arama yapamazsınız. Hayır kazancım sana niye dert oluyor? Youtube'da zamanlı zamansız çıkan reklamlar sinirinizi bozmaya başladıysa artık Adblock for Youtube eklentisiyle tanışmanızın vakti geldi demektir. Reklamlar, genel konumunuz veya ziyaret ettiğiniz web sitesinin içeriği gibi bilgilerle hedeflenmeye devam edebilir.


Next

Web Sitelerindeki Reklamları Engelleme ve Günümüz Reklamlarının Riskleri » WarezTurkey

youtube reklam engelleme

YouTube, gerçekten şaşırtıcı miktarda çevrimiçi video içeriğine sahip olan büyük bir platformdur. Açmak için tarayıcınızın başlık çubuğuna sağ tıklayıp durum çubuğunu işaretleyin. Bu gibi kişisel kullanıma özgü hesapları telif nedeni ile uçarsa yenisi tekrar tekrar alacaksın ve her ay ödemeleri düzenli yapacaksın. E peki godoş gideri nerene sokacaz? Bildiğiniz gibi bu reklamlar bazen o kadar sık karşımıza çıkıyorlar ki sayfa hızımızı düşürmenin yanı sıra dikkatimizi dağıtarak sayfadaki içeriğe odaklanmamızı zorlaştırıyorlar. Pop-up reklamları durdurma Chrome'da ve diğer birçok tarayıcıda. Android, iPhone ve Bilgisayarda youtube reklam kaldırma. Popup, video gibi isteğiniz dışında açılan pencereleri daha açılmadan engeller.

Next

YouTube kanalımda ve videolarımda reklamların gösterilmesini engelleme

youtube reklam engelleme

Bu reklamlar yalnızca rezervasyonla satın alınabilir ve açık artırmayla reklamverenlere sunulamaz. Adblock, adından da net bir şekilde anlaşılabildiği gibi Chrome tarayıcılar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, online olarak gösterilen reklamları engellemeye yarayan bir eklenti. Ancak, izlediğiniz her videodan önce kesinlikle atlanamayan üç dakikalık bir videodan önce gösterilen reklamda mutlaka izlemeniz gerektiğini belirten bir yasa yoktur. Baktığım zaman uzun bir yazı olacak gibi. Chrome YouTube Reklamları Engelleme Chrome gibi modern tarayıcılar, kullanıcıların tarama deneyimlerini eklentiler, eklentiler ve uzantılar ile özelleştirmelerine olanak tanır. Reklam engelleme tarayıcısının tercih ettiğiniz tarayıcıyla birlikte çalışmadığını fark ederseniz, normal tarayıcınızı başka amaçlarla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi youtube, dünyanın en büyük ve en prestijli video paylaşım diğer bir deyişle, video barındırma sitesi.

Next

Chrome AdBlock İndir

youtube reklam engelleme

Cihazınız ne olursa olsun bu bilgilere bağlı olarak artık youtube reklamlarını engelleme hakkında ne yapacağınızı biliyorsunuz. Yalnız özelleştirme yaparken biraz dikkat etmek lazım sitelerin temel kodlarını engelli listesine alırsanız siteler bozuk çıkabiliyor. Biz her programı inceleme şansı bulamıyoruz. Kişiselleştirmeyi kapattığınızda, Google, reklamlarınızı kişiselleştirmek için artık bilgilerinizi kullanmaz. Diğer bir deyişle virüs şeklinde bilgisayarınıza sızan, olduk olmadık yerde reklam çıkaran, ana sayfanızı kitleyen reklamlar. Bunlardan ilki adblock plus hemen hemen herkesin kullanabileceği basit ve etkili bir eklentidir.

Next

Adblock Plus for IE İndir

youtube reklam engelleme

Popüler reklam engelleme uygulaması Adblock Plus'ın Internet Explorer kullanıcıları için olan sürümü yayınlandı. Chrome Adblock sayesinde ziyaret ettiğimiz web sitelerinde gösterilen ve sayfa hızımızı fark edilir derecede düşüren reklamları engelleyebiliyoruz. Günümüzün en tehlikeli virüsleri bu reklam virüsleridir. YouTube Premium, bağımsız bir abonelik olarak kullanılabilir, ancak Google Play Müzik Tam Erişim aboneleri için de bir bonus olarak eklenmiştir. Hala reklam görürseniz, seçtiğiniz reklam engelleyici uzantısını kaldırın ve başka bir tane deneyin. Sen delikanlı gibi bu tip reklamlar yayın eden sitem var yazsana. Ancak bu rehberde izlenecek yöntem ücretsiz uygulamalar için de geçerli.

Next

Youtube Reklam Engelleme

youtube reklam engelleme

Alternatifleri görmek için kategorisine göz atabilirsiniz. Şayet eklentiyi durdurmak istersek bunu birkaç tıklama ile kolayca gerçekleştirebiliyoruz. Uyguladığı filtreleme sonucunda web sitelerinde karşılaştığımız reklamları otomatik olarak engelliyor ve internette dolaşma hızımızı gözle görülür bir şekilde artırıyor. Telefonunuzdan bilgisayarınıza uzantılar ve uygulamalar ekleyin Mobil cihazdan bilgisayarınıza uzantı ve uygulama ekleyebilirsiniz. Hayır kurumu bile bağış ile dönüyor. Cihazınızı rootlamanıza veya başka değişiklikler yapmanıza gerek yoktur. Mesala warezturkey sitesinde reklam öğesi bulunmamaktadır.


Next

Chrome Web Mağazası

youtube reklam engelleme

Ben bulunmadık hint kumaşı değilim ve eğer boş adamları siteye çekmek istiyor olsaydım ona göre yayın yapardım. Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. . Yazıyorum zira insanımızın bu konuda bilinçlenmesini, gelen maillerde okuduklarımı bir nebze olsun indigemek istiyorum. Internet Explorer için Adblock Plus eklentisinin başlıca özellikleri: Bannerları, açılır pencereleri ve videolu reklamları engeller. Bu eklentinin web sitesini ziyaret etmek için. Bunun için bir Chrome penceresinde web'e göz atarak ya da arama yaparak istediğiniz uzantıyı veya uygulamayı bulun ve bağlantıya dokunun.

Next

Sitenizdeki reklamlara izin verme ve reklamları engellemeyle ilgili AdSense rehberi

youtube reklam engelleme

Bu sayfada, belirli üçüncü taraf reklam ağlarına veya gelecekteki tüm reklam ağlarına izin verebilir veya bunları engelleyebilirsiniz. Kapatmanıza rağmen bu tür reklamları görmeye devam ederseniz öğrenin. Eklentiyi aktif ettikten sonra Internet Explorer tarayıcınızın durum çubuğunda simgesi çıkacaktır. Chrome - Youtube AdBlock Eklentisini tarayıcınıza kurmak için Teşekkürler. Peki nedir bu Adblock for Youtube eklentisi? Uptobox'un kazanç sistemi var mı? Ayrıca, ilgi alanlarınıza ve bilgilerinize dayalı reklamlar almayı da durdurabilirsiniz. Ublocku aç onlar uçar gider.


Next

Youtube Reklamlarını Engelleme Eklentisi

youtube reklam engelleme

Doğru reklamı, doğru kullanıcıya, doğru zamanda gösterebilmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Hepsini geç spamcı rus servislerini kullanmak zorunda mıyım? Hassas kategori engelleme, sitenin dilinden bağımsız olarak reklamlar için kullanılabilmektedir. Ancak, yalnızca 1 dolar ödeyip çok daha sağlıklı çalışan bir uygulama satın almak da mantıklı. Sitenizde gösterilen reklamların içeriğini denetleyebilmeniz için, sayfalarınızda gösterilecek reklamları inceleme ve engelleme konusunda çeşitli seçenekler sunuyoruz. Belki çalıştığı başka tarayıcılarda vardır ama biz denemedik.

Next

AdBlock Plus IE 1.2 Final Türkçe Katılımsız Reklam Engelleme » Full Programlar

youtube reklam engelleme

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Web'de reklam görmeyi engelleyemezsiniz ancak istenmeyen bazı reklamları kaldırabilirsiniz. Biraz daha detaylı bir eklenti isterseniz ublock origin eklentisini önerebilirim. Refine uygulamasını aktif etmek için İçerik Engelleyiciler bölümünden Refine'nin yanındaki seçeneği aktif hale getirmek şart. Ulan hepsini geç burası hayır kurumuna benziyor mu? Ben 1 ayda 1 tb dosya yüklüyorum ne yapacaz? Yani farklı bir reklam engelleyici uygulamayı indiren kullanıcılar da adımları takip ederek iPhone ve iPad'lerde Safari'nin gösterdiği aşırı reklamları pasif hale getirebilir. Kısa bir süre önce bu reklam biçiminde değişiklikler yaptık ve masaüstü bilgisayarlar ile mobil cihazlarda atlanamayan reklamların maksimum uzunluğunu azalttık.


Next